Arajmanlar

8 sonuç gösteriliyor

48 %
110  57 
68 
5 üzerinden 5.00 oy aldı
70 
88 

Arajmanlar

Kemanın Sesi

124 

Farklı ya da tek renk çiçeklerin bir araya gelerek oluşturduğu göz kamaştırıcı güzellikte aranjmanlar, yeni yılda kadınların favorisi durumunda. Özellikle kutu içerisinde bir araya gelen farklı renkte çiçeklerin meydana getirdiği ahenk her aranjmanda görülmeye değer görüntülerin ortaya çıkmasını sağlıyor.

Aranjmanlar, farklı bir tarza sahip hediye çiçekler için özel bir yerde. Zaman geçtikçe çiçeklerin şekilleri ve tasarımları da değişiyor ve bu akıma aranjmanlarda dahil olmuş durumda. İlgi çekici tasarımları ile masalarda da şık bir görüntü sergileyen aranjmanlar, ayrıca birden fazla rengin oluşturduğu göz kamaştırıcı tasarımlar içeriyor.

Yeni Yılda Dikkat Çekici Aranjman Tasarımları

Aranjmanlar aslında biraz yaratıcılık biraz da özel anların kattığı duyguların birleştiği bir hayal gücü ile ortaya çıkıyor. Buket aranjmanlarının giderek sıradanlaşması artık yeni sunumlara ihtiyaç duyulduğunu çok öncelerden göstermeye başlamıştı. Bunun akabinde yeni tasarımların ortaya çıktığı aranjman modellerinin her birinde kendine özgü bir zarafetin olduğunu söylemek mümkün. Üstelik her şey değişime uğrarken aranjmanların yerinde sayması tabi ki düşünülemezdi. Hal böyle olunca aranjmanlar da büyük bir değişim içerisine girdi ve her konsepte uygun tasarımlar ile gün yüzüne çıktı. Peki, aranjmanlarda en yeni tasarımlar ve fikirler neler? Biliyor musunuz? Hadi şimdi yeni trend aranjmanlara biraz daha yakından bakalım.

  • Cam küre içerisinde güle ve papatya aranjmanı
  • Seramik saksı içerisinde sarı ve beyaz papatyalar
  • Kır çiçeklerinden oluşan ahşap kutu aranjmanı
  • Renk cümbüşü papatya aranjmanı
  • Cam vazoda kırmızı güllerden oluşan aranjman
  • Kupa seramik içerisinde gül, antoryum ve lilyumdan meydana gelen aranjman

Yeni yıla özgü aranjmanların en anlamlı parçalarından biri papatyalar. Başta beyaz papatyalar olmak üzere farklı renklere sahip papatyaların bir araya gelmesi ile oldukça şık görüntüler sergileyen tasarların ortaya çıktığını söylemek mümkün. Bunun yanında güller ve lilyumlar da yine aranjmanları farklı bir havaya sokan ve daha dikkat çekici kılan diğer detaylardan biri.

Siz de sevdikleriniz için kutu içerisinde tasarlanmış rengarenk çiçeklerin bir araya geldiği aranjmanlardan birini ona gönderebileceğiniz hediyeler arasında düşünebilirsiniz. Ayrıca aranjmanların organizasyonlarda oldukça hoş dekorlar oluşturduğunu belirtmekte fayda var.

Sevdiklerinize her zaman en uygun çiçek siparişini verebilirsiniz. Sevdiklerinize vermiş olduğunuz çiçekleri hızlı ve güvenli bir şekilde teslimatlarını yapmaktayız. Sizlerde hızlı bir şekilde Arajmanlar içerisinden en uygunu seçerek sevdiklerinize sipariş veriniz.